Čelik i Zrinjski remizirali 2:2

Pred oko 1.000 gledalaca na Bilinom polju danas su Čelik i Zrinjski podijelili bodove odigravši 2:2 ,u okviru 21. kola BHT Premijer nogometne lige BiH. Prikazana je borbena i na momente kvalitetna nogometna predstava.
Čelik je došao u vodjstvo golom Anela Dedića u 25. minuti .Prethodno je šutirao Selimović , a golman gostiju Vasilj kratko odbio do veznog igrača crveno-crnih koji je pogodio. U drugom poluvremenu preokret,prvo je Zrinjski izjednačio golom Graovca u 53. minuti na asistenciju Arežine iz kornera . Mostarci dolaze do prednosti u  82. minuti kada je  Jasmin Mešanović pogodio sa penala,nakon što je Bureković  srušio Arežinu. Bod Čeliku donosi Aldin Đidić koji je eurogolom iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara  matirao golmana gostiju.   (Š.B.)