Čelik bolji od Bosna Seme

U drugoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio lige nogometaši Čelika danas su na stadionu Kamberovića polje pobijedili ekipu FK Bosna Sema iz Sarajeva sa 2:1.Domaći su poveli golom Harisa Heće u prvom poluvremenu.Na 2:0 povisio je Danijal Berković na početku drugog poluvremena.Konačan rezultat 2;1 postavio je Faris Špiodić.Šef stručnog štaba Čelika, Nedim Jusufbegović nakon utakmice izjavio je da je zadovoljan rezultatom a posebno zalaganjem na terenu.Takođe najavio je da će smanjiti spisak igrača .Na listi prekobrojnih su dvojica nogometaša i jedan golman.Imena će biti poznata u toku sutrašnjeg dana.Zenički premijer ligaš u Međugorje odlazi 2. februara gdje će ostati deset dana i odigrati tri do četiri kontrolne utakmice.    (M.P.)