Junioriska nogometna reprezentacija BiH u prijateljskom meču u Zenici porazila Makedoniju

Juniorska reprezentacija BiH odigrala je danas u Trening centru NFS BIH u Zenici prvu od dvije prijateljske utakmice sa selekcijom Makedonije. Utakmice se igraju u sklopu priprema za kvalifikacioni turnir. Naša reprezentacija će od 8. do 14. novembra biti domaćin kvalifikacionog turnira za EP (grupa 11), a za protivnike će imati selekcije Andore, Francuske i Gruzije. Turnir će biti održan u Etno selu Stanišići i u Ugljeviku.

Prvi susret završen je rezultatom 3:0. Bh. zmajevi su poveli u 16. minuti golom Smajića. Na 2:0 povisio je Hadžić u 75 minuti dok je konačnih 3:0 postavio Rondić u 90 minuti susreta.

Drugi meč sa Makedonijom na programu je u Trening kampu, 19. oktobra u 15:00 sati. (M.P.)